Üst bar özel içeriği

1966 yılında iki kardeşin, ikincisi olarak İstanbul’da doğdum. İlköğretim hayatıma Işık Okullarında başlayıp, sonrasında ise eğitimini Ata Koleji’nde tamamladım. Lise sonrasında İstanbul Üniversitesi İngilice (İşletme Bölümü)’nde okumaya hak kazandım. Dört vıl olan Üniversite eğitimimi burada tamamladım. Biri kız diğeri erkek olmak üzere iki cocuk babasıyım. İnşaat yüksek mühendisi olan babam Robert Koleji’nden, annem ise Maçka Teknik Lisesi’nden mezun olmuş; abim ise Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’ni bitirdikten sonra Istanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde master yaparak İnşaat Yüksek Mühendisi olmaya hak kazanmıştır.

Üniversite yıllarında abim ile deri, tekstil ve ihracata dayalı bir şirket kurup ticarete atıldıktan sonra uzun yıllar boyunca hem çalışıp hem de üniversite hayatıma başarılı bir sekilde devam ettim. 1962 yılında kurulan ve inşaat sektöründe başarılı projelere imza atan ve babadan oğula geçen, TÜZEL iNŞAAT A.Ş’de idari işler ve muhasebe yöneticisi olarak 13 sene boyunca görev yaptım. Türkiye’nin büyük illerinde birden fazla projeye imza atıp kendi alanlarında marka olmayı başaran Tüzel Ailesi olarak 2017 yılında Nişantaşı Valıkonağı’nda bulunan TZL Suites Apart Oteli inşaa edip hizmete sunduk.

Aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu üyeliğim, İstanbul Çevre Federasyonu Konseyi’nde Turizmden Sorumlu Başkanlık görevini yürütmekteyim. 

Sayfa başına kaydırma butonu.